Elektronické statutární město Ostrava
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Informační sekce eMIA

Autor: ovanet Poslední změna: Úterý 11.02.2014 10:24

Přehled služeb eMIA

Statutární město Ostrava provozuje elektronické služby eMIA na Portále elektronických formulářů eMIA a Portále elektronického objednávkového systému. Služby byly uvedeny do provozu v roce 2013 v rámci projektu Integrace agendových systémů SMO.

Podmínky využívání elektronických služeb eMIA

Tento dokument upravuje Podmínky statutárního města Ostravy pro poskytnutí a využívání elektronických služeb eMIA (dále Podmínky). Elektronické služby eMIA jsou poskytovány prostřednictvím Portálu elektronických formulářů eMIA, Portálu elektronického objednávkového systému a Kontaktního centra Magistrátu města Ostravy ( MMO) na bezplatném telefonním čísle 800 990 980. Portály jsou dostupné z internetových stránek elektronického statutárního města Ostrava provozovaných na www.esmo.cz, a to nepřetržitě. Služby Kontaktního centra MMO jsou provozovány operátory v pracovní době od 7 do 17 hodin, po pracovní době je dostupný automatický hlasový systém.

Autorizovaný přístup

K elektronickým službám eMIA na Portále elektronických formulářů eMIA a Portále elektronického objednávkového systému lze přistupovat jako anonymní nebo smluvní uživatel.

Kontaktní místa

Uzavření dohody bude možné až po 1. 6. 2013. Již nyní si mohou všichni zájemci vyřídit tzv. samoregistraci na Portále elektronických formulářů eMIA. Registrace umožní odesílat formuláře podání vůči úřadu a rovněž on-line rezervaci návštěvy úřadu.

Kontaktujte MMO

Kontaktní centrum

800 990 980

599 499 311


Spojovatelna

599 444 444

Hlášení závad a poškození Neurgentní zelená linka městské policie

800 199 922